Jupí :-) Konečně je můj první E-book dopsaný!

Tak a je to konečně tady… je hotovo… 🙂

Byl to občas tedy boj, ale ebook je na světě a vy si ho můžete zdarma stáhnout zde.

Protože se mě často ptáte, jakým způsobem vlastně pracuje čínská medicína, napsala jsem ebook, který vysvětluje, jak to všechno vlastně funguje podle systému TCM (tradiční čínské medicíny) a jak můžete i vy sami pomoci vaší zlaté schránce – vašemu tělíčku k tomu, aby se cítilo dobře a aby vám dobře sloužilo.

V úvodu najdete můj příběh a to, jak jsem se k čínské medicíně vůbec dostala a proč.

Dozvíte se základní prvky TCM a co je důležité pochopit pro další diagnostiku a přístup k sobě samému nebo svému tělu a duši.

Popisuji zde základní systém hlavních orgánů podle TCM a jejich hlavní funkce, co ovlivňují a jaké potíže se mohou vyskytnout, pokud se některý z orgánů dostane do oslabení nebo naopak do nadbytku. Podle toho se pak určuje diagnostika i konstituce, což se dá pak krásně ovlivnit kombinací základních terapeutických pilířů TCM jako akupunkturou, dietetikou, bylinnou léčbou, jemným cvičením nebo masážemi. 

Cvičení, dietetika a úprava životního stylu je pro dlouhodobé udržení harmonie těla i duše zásadní. A tak se jimi budu zabývat i v mých další příručkách, které zde postupně budete nacházet.

Zkuste se tedy sami ponořit do tajemství čínské medicíny pomocí této příručky a napište mi zpětnou vazbu, zda je můj ebook pro vás přínosný. Pokud budete chtít i nadále dostávat mé články, které se týkají těchto témat – čínské medicíny, jógy, zdravého stravování a úpravy životního stylu, můžete se právě přes stažení mého ebooku zaregistrovat do skupiny odběratelů, ať vás mohu pravidelně zásobovat:-).

Budu se těšit na vaše komentáře na můj první ebook a případné sdílení odkazu na můj ebook.

A pokud by vás zajímala další témata k TCM, o kterých byste se rádi dozvěděli více, budu ráda, když mi napíšete na mail,  IG nebo FB.

Mějte krásné Velikonoce a vylaďte se s Ivou 🙂

Skrze svou několikaletou zkušenost v oboru fyzioterapie, čínské medicíny a praxe jógy a jógové terapie jsem poznala tělo ze všech stran. Pomáhám lidem naučit se číst své tělo, porozumět problémům svého těla a mysli a umět je vyřešit, tak aby jim tělo dobře sloužilo. Můj příběh si přečtěte zde >>